Post thumbnail

Tento krát vám prinášame exkluzívny rozhovor s @tedeontv

1.) Ako dlho sa venuješ streamovaniu?

★ Streamovaniu sa venujem cca od septembra roku 2020 a prvá hra ktorú som streamoval bola Call of duty, ktorú som v tom období hral ako jedinú.

2.) Tvoje ciele ako streamer?

★ Čo sa týka mojich cieľov, rozdelil by som to na krátkodobejšie a dlhodobejšie ciele. Krátkodobejším cieľom je u mňa ako u začínajúceho streamera, vytvoriť čo najlepšie komunitu, ktorá bude spolupracovať, zabávať sa a pomáhať si či už navzájom alebo každému, kto to bude potrebovať. Chcel by som zdôrazniť slovíčko POMÁHAŤ v predošlej vete, nakoľko na to nadväzuje môj hlavný ciel streamovania. Ten ciel je v budúcnosti robiť hlavne charitatívne streamy, v retrospektíve streamy za účelom rôznych zbierok peňazí, alebo aj materiálnych vecí, pre tých, ktorí to potrebujú, či už nejaká organizácia, alebo osoba, alebo rodina. Tento ciel ak by sa mi podarilo dosiahnuť bol by som veľmi spokojný. 80 percent ľudí, ktorí tvoria moju komunitu sú ľudia vo vekovom rozhraní od 12 do 18 rokov a myslím si že v tejto dobe je potrebné ukázať týmto mladým ľudom, že pomáhať si navzájom je veľmi dôležité a ak má človek ten správny chtíč, samozrejme aj podporu tak sa dá pomáhať aj robením vecí, ktoré nás bavia.

3.) Akú máš mienku o regimente/komunite , ktorého si súčasťou ?

★ Moja mienka o regimente je veľmi pozitívna. Nachádza sa tu veľa šikovných a talentovaných ľudí čo sa týka hier, ale taktiež nebol nikdy problém s niekym len tak pokecať a zabaviť sa. Z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že organizácia AIR má vytvorenú skvelú komunitu. Keď som niekedy v niečom potreboval pomoc tak som ju vždy dostal.

4.) Aké hry hraješ najradšej?

★ Nakoľko som sa dostal do svetu hier len pred trištvrte rokom, tak nemám moc hier nahraných. Call of duty Warzone som hral najdlhšie, nakoľko mám celkovo rád teamové hry. Pred dvoma mesiacmi som vyskúšal hrať Rocket League, chcel som to mať ako takú oddychovku ale táto hra ma tak pohltila, že sa jej momentálne prvotne venujem.