Post thumbnail

Prinášame Vám exkluzívny rozhovor s jedným z našich streamerov @magicstarkofficial
Ktorý aktívne hráva #warzone
#leagueoflegends #roguecompany

1.) Ako dlho sa venuješ streamovaniu ?

★ Od 20. ríjna 2020

2.) Aké sú tvoje ciele ako streamera ?

★ Chtěl bych se prosadit mezi větší streamery, snažit se předávávat své herní zážitky a know-how hráčům, kteří by se případně jednoho dne chtěli ocitnout v Esportu. Rovněz bych rád podporoval nově rostoucí firmy, v rámci propagace a začal se více živit pomocí streamu. Na tento rok bych rád dosáhl znovu průměru diváku alespoň na 50 lidí.

3.) Akú máš mienku o regimente / komunite ktorého si súčasťou ?

★ Díky tomu, že máme super lidí v náboru a problémy se řeší vyloženě rychle, tak moje míňka je více, než uspokojivá. Když to vezmu kolem a kolem, tak hráče na hry tu vždy najdu, minimálně se zasměju a když chci tryhard, tak se vždy někdo ozve. Takže za mě, velký doporučení pro lidi, co nemají kamarády anebo se chtěj v e-sporte někam pohnout.

4.) Aké hry hraješ najradšej ?

★ Nějraději hraji RPG příběhovky, avšak jako bývalý esportový hráč hraji na streamu League of legends a Warzone. Netajím se však tým, že pokud komunita chce hrát něco jiného, rád se naučím, či pořídím novou COOP hru, kterou pak hrajeme společně.

5.) Čo by si poradil začinajucim streamerom ?

★ Dělejte to, co Vás baví. Pokud chcete rozšířit komunitu, začněte na BattleRoyal hrách, propagujte se in-game a na skupinách na twitteru a FB. Počítejte s tím, že ze začátku budete mít minimální sledovanost, proto se nenechte odradit neúspěchem, protože jako v podnikání..začátky jsou vždy náročné. Doporučil bych o sobě i vědět své rodině a přátelům, kteří by Vám nahodily alespoň nějakou sledovanost a tak se zařadili mezi streamery, kteří mají alespoň vyšší, jak jednu sledovanost.

#airregiment #airbornegaming #pcgamer #ps4player #xboxplayers #callofduty #callofdutywarzone #tournament #esport #czechgamer #reported